מה חדש

ברוך הבא ל Versus - קהילת גיימינג מנצחת

אהלן גיימר יקר ! ברוך הבא לHyperCord קהילת הגיימינג הישראלית ! הרשם אלינו עכשיו כדי להנות מכל מה שיש לקהילה שלנו להציע לך, וככה תוכל לקבל גם גישות לכל הפורומים להגיב ולפתוח נושאים חדשים !
  • שלום אורח ברוך הבא לפורום ! אנחנו מחפשים מנהלים וכתבים ! חושב שאתה מתאים ? הגש מועמדות בפורום דרושים !

עבר טופס קבלה למשטרה | מתן אוחיון

Net

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
  1. GTA V
דיסקורד
ッ Net ッ#5520
IC

שם מלא : מתן אוחיון

מדוע אתה רוצה להצטרף למשטרת ישראל :

כי כשהייתי קטן תמיד רציתי להיות שוטר , וזה נראה לי כמו מקצוע ממש מועיל וטוב וגם זה כסף לא רע לא אשקר.

ספר לנו עליך ועל העבר שלך :

בעיקרון העבר שלי לא משהו מיוחד , אני גדלתי במשפחה רגילה עם פרנסה יציבה , דוד שלי היה שוטר שאני הערצתי אותו ממש כשהייתי קטן , הוא פרש בגלל תאונה שהייתה לו והוא היה ממש עצוב ומדוכא , וזו גם אחת מהסיבות שאני רציתי להיכנס משטרה.

האם יש לך רישיון נהיגה ?

כן יש לי.

האם יש לך רישיון נשק ?

לא אין לי עדיין.

OOC

שם מלא : נתנאל אועקנין

דיסקורד: ッ Net ッ#5520

למה אתה רוצה להצטרף למשטרת ישראל : את האמת כי פעם שיחקתי בשרת בשם "hyperzone" והיה לי ממש כיף להיות כ סמפכ"ל שם. אני מחפש שרת טוב עם כדאי להיות בוא שוטר כי אני ממש אוהב את הסוג משחק של שוטר.

מה העבר שלך ברולפליי :

הייתי סמפכ"ל בשרת בשם "hyperzone " כמו שאמרתי בשאלה הקודמת , וזה היה שרת ששחיקתי כ - 4 עד 6 שעות ביום , כך שכנראה שגם בשרת שלכם אני ישחק בקצב הזה . עשיתי הפסקה של כמעט שנה מרולפליי אבל אני בעיקרון זוכר כמעט הכל ככה שזה לא משנה , אבל בכללי יש לי ניסיון של כמה חודשים אפילו כמעט שנה ברולפליי.

נערך לאחרונה על ידי מנהל:

LiadBH

מנהל שרת ה FiveM
חבר צוות
מנהל שרת משחק
ציון תגובה
3
נקודות
8
היי נתאנל הטופס שלך מטורף ממש אהבתי לקרוא אותו
אני שמח להודיע לך שהתקבלת למשטרת ורסוס
אשמח שתגיע IC לתחנה תעבור ראיון ותקבל את התג