מה חדש

ברוך הבא ל Versus - קהילת גיימינג מנצחת

אהלן גיימר יקר ! ברוך הבא לHyperCord קהילת הגיימינג הישראלית ! הרשם אלינו עכשיו כדי להנות מכל מה שיש לקהילה שלנו להציע לך, וככה תוכל לקבל גם גישות לכל הפורומים להגיב ולפתוח נושאים חדשים !
  • שלום אורח ברוך הבא לפורום ! אנחנו מחפשים מנהלים וכתבים ! חושב שאתה מתאים ? הגש מועמדות בפורום דרושים !

נכשל טופס משטרה

Nov123

גיימר חדש
ציון תגובה
0
נקודות
1
משחקים
  1. GTA V
דיסקורד
Nov #6191
שם מלא: יאן אלונסו

מדוע אתה רוצה להצטרף למשטרת ישראל (25+ מילים) : אני רוצה להצטרף למשטרת ישראל מכיון ש אני רוצה לעזור למדינה ולעצור את הפושעים שהורסים את העיר שלנו ואני רוצה להיות במשטרה כדי לעזור למשטרה בעבודה הקשה.

ספר לנו עליך ועל העבר שלך (75+ מילים) : אני נולדתי בעיר חיפה בבית החולים "כרמל". גדלתי בשכונה לא כל כך "עשירה" ולא היה כמעט וכסף בבית. בגיל 8 אבא שלי עזב אותנו אם כל החובות שהיו לו ואז אמא שלי הייתה עובדת ב3 עבודות כל היום ומגיע מאוד מאוחר הביתה וגם שהיא הייתה מגיע אז לא היה לה זמן אלי ואל אחים שלי אז סוג של גדלתי לבד. בגיל 18 סיימתי בית ספר עם בגרות מלאה ועברתי לצבא. בצבא הייתי בעורב גולני ולפני כחצי שנה סיימתי צבא ועכשיו אני רוצה להגיע למשטרת ישראל ולתרום למדינה

האם יש לך רישיון נהיגה ? כן

האם יש לך רישיון נשק ? כן

OOC

שם מלא : נוב

דיסקורד: Nov #6191

למה אתה רוצה להצטרף למשטרת ישראל : אני רוצה להצטרף למשטרה כי היה לי עבר בשרתים כשוטר וכי בא לי לעזור לשרת כשוטר.

מה העבר שלך ברול פליי : יש לי עבר של שנה בערך.

נערך לאחרונה על ידי מנהל:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8