תנאי שימוש

1. מבוא; הסכם לתנאי השימוש

1.1 Versus Esports, ישראל ("וורסוס", "אנחנו") הבעלים של האתר שממוקם בכתובת www.versus.co.il ("האתר") ומספקת את השירותים, תוכנות, אפליקציות, ורשתות שמאפשרות לשחק משחקי וידאו בשביל ההנאה (זה כולל לשחק בשביל תוצאות שיא, כסף וירטואלי, חפצים וכדומה.) וסטרימינג מורשה של תוכן של משחקי וידאו ברחבי האינטרנט.

2. מדיניות פרטיות

2.1 מדיניות הפרטיות של Versus , שזמינה באתר שלנו, אחראית על כל המידע שאתם שולחים אלינו. כל מדיניות אחרת שמפורסמת באתר אנחנו כוללים למדיניות הפרטיות באמצעות הפניה. כל הפניה למדיניות הפרטיות כוללת הפניה לכל המדיניות שמפורסמות באתר.

3. רישיון מוגבל

3.1 רישיון; ביטול. Versus מעניקה לך חשבון מוגבל, אישי, אינו תת רישיון, לא בלעדי, לא ניתן להעברה, חופשי וניתן לביטול, וכפוף להיענות המתמשכת עם תנאי השימוש האלו. כל שימוש לא מבוקר ב-Versus, הוא ניסיון הפרה של תנאי השימוש אוטומטי יבטל את הרישיון המוגבל, ללא דעה קדומה לזכויות ולתקנות שיש ל-Versus מבחינת החוק וצדק.
3.2 תוצאות חוקיות. הפרת תנאי השימוש האלו, ולא להסכים להם יכולה לגרום לתוצאות חוקיות, אשר עשויים לכלול הפרת חוקים ישימים, כולל חוקים להגנה על זכויות יוצרים, ותקנות וחוקים תקשורתיים וישימים. אלא אם צוין במפורש בתנאי השימוש המתחשבים יפורשו הענקת רישיון לזכויות קניין רוחני השתק במשתמע או עקרונות משפטיים אחרים.

4. יצירת משתמש; סיסמאות

4.1 רישום; Versus יכולה לאפשר שירותים מסוימים בשבילך, שדורשים ממך ליצור משתמש ב-Versus. בשביל יצירת משתמש ב-Versus אתה צריך לתת מידע לגביך. כאשר אתה יוצר משתמש, אתה מחויב לתת מידע אמיתי, מדויק, עדכני ושלם. Versus יכולים, לפי שיקול דעתה הבלעדי, להשעות או להפסיק את הגישה שלך אל המשתמש שלך ב-Versus. באמצעות רישום לאתר, אתה מאשר שאתה הגעת לגיל בו אתה יכול להחליט החלטות בעצמך בעת רישום לאתר Versus ושאתה בעל כשרות משפטית. אם אתה קטין, אז האפוטרופוס החוקי שלך חייב להסכים לרישום שלך. Versus רשאית לבקש בכל עת הוכחה לגיל החוקי של המשתמש או הסכמה בכתב של האפוטרופוס החוקי. כאשר הקטין משתמש בחשבון שלו לאחר שהוא מגיע לגיל החוקי, אז כל ההסכמות בקשר אתו מסתכמות לפני ההגעה לגיל החוקי אושרה בתנאי שהוא לא מנע את האישור לכיוון Versus בתוך שבועיים מהגעתו לגיל החוקי. אתה יכול לקשר בין החשבון שלך ב-Versus עם Steam או פלטפורמות משחק אחרות. בנוסף לכך, אתה אולי תהיה מחויב לקשר חשבונות כאלו עם החשבון שלך ב-Versus על מנת שימוש בשירותיהם עם משחקים אחרים.
4.2 על ידי שליחת טופס הרישום שלך, המשתמש שולח הצעה כדי להגיע להסכמה עם Versus. אולם, אם זה לא מוסכם. רק האישור של Versus יכול לסגור את ההסכם. Versus מאשרת גישה למשתמש על ידי שליחת מייל דיגיטלי לתיבת הדואר הדיגיטלית של המשתמש. ההסכמה של המרשם היא לא הסכמה של המשתמש. ההסכמה של המשתמש יכולה להיות קשורה להסכמה להרשאות. בנוסף לכך, האישור יכול להיות מאושר גם מחוץ למרשם ההסכמה של Versus. אין שום זכות להסכמה של הסכם כדי לייסד משתמש, כדי להיות חלק בשירות או להשתמש בתכונות מסוימות.
4.3 פרטיות. כל מידע אישי שאתה מוסר בקשר לרישום המשתמש שלך יהיה משומש במקביל לתנאי השימוש שלנו.
4.4 סיסמאות. אתה אחראי לתחזק את הסודיות של כל סיסמה שאתה יוצר בשביל Versus. אם אתה מגלה, או בעל סיבה בשביל להאמין, שגורם לא מוכר קיבל גישה לסיסמה שלך, אתה מחויב להודיע ל-Versus באמצעות המייל [email protected] אם גורם חיצוני משתמש במשתמש שלך לאחר לקיחת בעלות על הסיסמה שלך משום שאתה לא שמרת על הסיסמה באופן הכרחי מגישה של חברה חיצונית, אז אתה מחויב לאשר להיות מטופל כאילו אתה פעלת לבד.
4.5 Versus מציע את האתר שלה רק לצרכנים. אסור להשתמש ב-Versus בשביל סיבות פרסומיות. השתתפות ב-Versus היא לבידור בלבד.
4.6 לכל אדם משתמש אחד ב-Versus. אסור על המשתמשים להיות משותפים עם אחרים. עבירה על חוק זה תשבית ותמחק את כל המשתמשים שקשורים לאותו משתמש.

5. משחקים

5.1 בשימוש באתר Versus אתה מבטיח שיש לך באופן חוקי את המשחק שמשומש ב-Versus ואתה בגיל החוקי לשחק באותו משחק. בנוסף לכך, אתה מבטיח שאתה תקיים את כל הדרישות כדי לשחק באופן חוקי את המשחק.
5.2 לא כדאי לסמוך על Versus בטיפול באיבוד של מידע דרך תוכנה או כשל חומרתי, במיוחד בבעיות שעולות מכיוון שתוכנת המשחק אינה תקינה.
5.3 כל המשתתפים במשחק מכירים בזה שתוצאת המשחק מבוססת על היכולת של המשתתפים ונקרא משחק על יכולת. משחקים על יכולת דורשים משחקנים לפעול בצורה מחושבת טובה, במהירות, קליטה של מצבים, החלטת החלטות ובחכמה. התוצאה של משחקי היכולת נקבעת לפי יכולת השחקן, ולא לפי מקריות וחוסר מזל.
5.4 כל המשתתפים במשחק ידבקו בחוקי Versus ולכל חוקי המשחק הספציפי (חוקי Versus וחוקי המשחק הספציפי נכללים תחת הכותרת "חוקים").
5.5 כל ניסיון להשתמש בתוכנה כדי לרמות או לקבל יתרון לא הוגן או לפרוץ את השירות ולשבור את החוקים (כל אלו נחשבים "לרמות" ) יובילו למחיקת השחקן ואולי גם לתביעה חוקית. אנחנו משמרים את הזכות לדרוש ממך להתקין תוכנה מסוימת נגד רמאות על המחשב שלך.
5.6 תוצאת המשחק בדרך כלל תיבדק על ידי Versus ללא הודעה. אם יש אי הסכמה בין המשתתפים במשחק או בטורניר למנצח, יש לנו את הזכות לקבוע את המנצח לפי שיקול הדעת ההגיוני שלנו, כאשר אנו לוקחים בחשבון את כל המידע שנתון לנו.
5.7 באמצעות אישור של תנאים השימוש של Versus ועל ידי השתתפות במשחק או בטורניר, המשתתפים מחויבים להסכים לכל קביעה של המנצח, מלבד אם אחד מן המשתתפים מודיע לנו בתוך דקה אחת שהם לא מרוצים מההחלטה, ומספקים לנו עדות נגדית ורלוונטית בתוך 48 שעות, לאחר שכבר הודיעו להם על ההחלטה.
5.8 ויכוח יכול להיות מבוסס על חשד לרמאות, או התחברות לא טובה לשרת (או כל מקרה אחר שמצוין בחוקים). עם קבלת עדות נגדית רלוונטית בפרק זמן מסוים, אנחנו יכולים לתת למנצח הקודם שנקבע, את ההזדמנות להכין ייצוג ותהיה לנו את הזכות להסכים או לקבוע מחדש מי המנצח לפי שיקול הדעת ההגיוני שלנו.
5.9 ניצחון ממשחק שנקבע מוויכוח, לא יפורסם עד שהוויכוח נפתר.
5.10 ברגע שאתה מאשר את קביעת המנצח שלנו, אתה מאבד את הזכות להתווכח על קביעת המנצח.

© Versus.co.il - Social • Competitive • Rewarding • Gathers/Pugs.
All rights reserved. Powered by Steam & Riot Games